Światłowody FiberPlus

Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM3 - 12 włókien - 10m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM312010
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM4 - 12 włókien - 10m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM412010
Moduł wyposażony w 6 adapterów LC Quad SM
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTFHDLCSM242
LC OM4 kaseta 12f MM LC i 1 MPO czarny
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCAHDMLOM4122
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OS1 - 12 włókien - 10m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMT00812010
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM3 - 12 włókien - 20m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM312020
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM4 - 12 włókien - 20m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM412020
Panel HD 19" 1U na 4 moduły - czarny
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTPHD2
MPO na SC breakout - OM3 - 3m na 1m odnóża
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTMSCOM31203
LC OM4 kaseta 24f MM LC i 2 MPO adapter czarny
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCAHDMLOM4242
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OS1 - 12 włókien - 20m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMT00812020
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OS1 - 12 włókien - 30m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMT00812030

Strony