Światłowody FiberPlus

Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM4 - 12 włókien - 100m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM412100
LC SM kaseta 12f SM LC i 1 MPO czarny
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCAHDML008122
SC OM4 kaseta 12f MM SC i 1 MPO adapter czarny
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCAHDMSOM4122
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OS1 - 12 włókien - 100m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMT00812100
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM3 - 12 włókien - 100m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM312100
Moduł na 5 portów RJ45
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTFHD5SIJ2
LC SM kaseta 24f SM LC i 2 MPO adapter czarny
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCAHDML008242
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OS1 - 12 włókien - 1m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMT00812001
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM3 - 12 włókien - 1m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM312001
Kable fabrycznie zakończone - MPO na MPO - OM4 - 12 włókien - 1m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCCMnaM412001
Zaślepka
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTFHDBLK2
LC OM3 kaseta 12f MM LC i 1 MPO czarny
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
MTCAHDMLOM3122

Strony