MTP Pre Terminated Cable

Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - B polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 3m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCBnaM4120030
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - B polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 15m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCBnaM4120150
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - C polarity - SM odporny na zgięcia - 12 włókien - 10m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCCT108120100
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - C polarity - OM3 odporny na zgięcia - 12 włókien - 10m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCCnaM3120100
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - C polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 10m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCCnaM4120100
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - B polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 4m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCBnaM4120040
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - B polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 20m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCBnaM4120200
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - C polarity - SM odporny na zgięcia - 12 włókien - 20m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCCT108120200
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - C polarity - OM3 odporny na zgięcia - 12 włókien - 20m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCCnaM3120200
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - C polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 20m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCCnaM4120200
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - B polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 5m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCBnaM4120050
Kable fabrycznie zakończone - MTP na MTP - B polarity - OM4 odporny na zgięcia - 12 włókien - 30m
Cena SRP:
0,00 €
Jednostka:
Opakowanie:
STCBnaM4120300

Strony