Leviton Network Solutions

Leviton Network Solutions obsługuje sieci komercyjne i mieszkaniowe na całym świecie, oferując niezrównany wybór produktów i systemów infrastruktury sieciowej. Od centrum danych po biurko, nasza sprawdzona, kompleksowa wydajność utrzymuje łączność między ludźmi.

W 2015 roku Leviton przejął Brand-Rex, wiodącego producenta okablowania sieciowego z siedzibą w Glenrothes w Szkocji. Obecnie, jako nowa europejska centrala Leviton Network Solutions, produkujemy infrastrukturę okablowania miedzianego i światłowodowego, w tym rozwiązania z terminacją niestandardową. Nasze systemy okablowania są wspierane przez szybką obsługę klienta, wsparcie techniczne i 25-letnią gwarancję.

Leviton produkuje również wysokowydajne okablowanie specjalne do zastosowań w ekstremalnych środowiskach, w tym wojskowych, kolejowych, motoryzacyjnych, przemysłowych i lotniczych. Rozwiązania te, produkowane w naszej fabryce w Leigh w Anglii, noszą markę Brand-Rex, zaufaną markę w dziedzinie okablowania o wysokiej wydajności od ponad 45 lat.

Dowiedz się więcej

PRODUKTY

OKABLOWANIE MIEDZIANE

Zobacz więcej ->

OKABLOWANIE ŚWIATŁOWODOWE

Zobacz więcej ->

ZARZĄDZANIE KABLAMI

SYSTEM INTELIGENTNEGO ZARZĄDZANIA SIECIĄ

ROZWIĄZANIA

CPR

DATA CENTER

Zobacz więcej ->

SEKTORY DZIAŁALNOŚCI

SZKOLNICTWO

OPIEKA MEDYCZNA

LOTNISKA

Sieci sprzedaży

NETANEX Sp. z o.o., Sp. Kom.
ul. Klonowa 77,
05-532 Orzeszyn

k

Dane kontaktowe

Właściciel:
+48 604 475 500
Kontakt mailowy: kontakt@netanex.pl

Dane firmowe

KRS 0000524541
NIP: 123 129 12 22
REGON: 147487318